Ankara Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü
SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. ADNAN BOYACI´NIN KURUMUMUZU ZİYARETLERİ
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürümüz Doç. Dr. Adnan BOYACI 24.01.2019 tarihinde Enstitümüzü ziyaret etmiştir. Kendilerine Kurum Personeli tanıtılmış ve Kurumumuzun fiziki yapısı hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Ayrıca kurumsal gelişimle ilgili kendilerinin değerli görüşleri ve talimatları alınmıştır.![SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. ADNAN BOYACI´NIN KURUMUMUZU ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2019_01/25110918_IMG-20190125-WA0012.jpg)